De sportkalender met Pickx Sports

Sport | Met de Tv-optie Pickx Sports geniet je van de beste Belgische en internationale sportcompetities via de zenders Pickx+ Sports, Pickx+, Eleven/DAZN, Eurosport 2 en MotorvisionTV+.

Door Pickx

Deel dit nieuws

Van voetbal tot basketbal, van Europees tot Amerikaans, wielersport, volleybal, hockey, auto- en motorsport, tennis, american football, snooker én zelfs Ultimate fighting, met Pickx Sports hoef je niks te missen!

Dinsdag 27 februari

Voetbal FA Cup: Luton Town - Manchester City Eleven 1
Voetbal FA Cup: Blackburn Rovers - Newcastle United Eleven 2
Voetbal FA Cup: AFC Bournemouth - Leicester City Eleven 3

Woensdag 28 februari

Voetbal Serie A MD21: US Sassuolo - SSC Napoli Eleven 1
Voetbal Serie A MD21: Inter - Atalanta Bergamo Eleven 1
Voetbal FA Cup: Liverpool FC - Southampton FC Eleven 2
Voetbal FA Cup: Nottingham Forest - Manchester United Eleven 3
Voetbal UEFA Youth League: Real Madrid U19 - RB Leipzig U19 Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA: Boston Celtics - Philadelphia 76ers Eleven 1

Vrijdag 1 maart

Voetbal JPL MD28: KVC Westerlo - Sporting Charleroi Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD24: Zulte Waregem - SL16 FC Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD24: Club NXT - Jong Genk Eleven Pro League 3
Voetbal Serie A MD27: Lazio Roma - AC Milan Eleven 3
Voetbal Bundesliga MD24: SC Freiburg - Bayern München Eleven 2
Voetbal Ligue 1 MD24: AS Monaco - PSG Eleven 1
Voetbal 2. Bundesliga: Hertha Berlin - Holstein Kiel Eleven 1
Zaalvoetbal Belgian Futsal League: ZVK Eisden-Dorp - ZVC Pibo Bilzen Pickx+ Sports 2
Basketbal BNXT League: Heroes Den Bosch - Giants Antwerp Pickx+ Sports 1
Auto/Moto FIA World Endurance Championship Qatar 1812km kwalificaties Eurosport 2

Zaterdag 2 maart

Voetbal JPL MD28: Cercle Brugge - KV Mechelen Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD28: OH Leuven - R. Union St.-G. Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD28: Standard - KAA Gent Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD24: Lierse - Francs Borains Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD24: Lommel SK - RFC Luik Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD24: KMSK Deinze - RSCA Futures Eleven Pro League 3
Voetbal Lotto Super League: Club YLA - KRC Genk Ladies Eleven Pro League 1
Voetbal LaLiga MD27: Valencia CF - Real Madrid Eleven 1
Voetbal Serie A MD27: AC Monza - AS Roma Eleven 1
Voetbal Ligue 1 MD24: Clermont Foot - Olympique Marseille Eleven 2
Voetbal Bundesliga Multi Live Goal Arena Eleven 1
Voetbal Bundesliga MD24: FC Union Berlin - Dortmund Eleven 1
Voetbal LaLiga Hypermotion: RCD Espanyol - SD Huesca Eleven 3
Wielersport GP Criquielion Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA: Boston Celtics - Dallas Mavericks Eleven 1
Volleybal Play-offs: Lindemans Aalst - Knack Roeselare Pickx+ Sports 1

Zondag 3 maart

Voetbal JPL MD28: KRC Genk - Club Brugge Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD28: Royal Antwerp FC - STVV Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD28: RSC Anderlecht - KAS Eupen Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD28: KV Kortrijk - RWDM Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD24: Dender EH - Beerschot Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD24: RFC Seraing - Patro Eisden Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD24: SK Beveren - KV Oostende Eleven Pro League 3
Voetbal LaLiga MD27: Atlético Madrid - Real Betis Eleven 2
Voetbal LaLiga MD27: RCD Mallorca - Girona FC Eleven 2
Voetbal LaLiga MD27: Athletic Bilbao - FC Barcelona Eleven 2
Voetbal Serie A MD27: Atalanta Bergamo - FC Bologna Eleven 1
Voetbal Serie A MD27: SSC Napoli - Juventus Eleven 1
Voetbal Bundesliga MD24: FC Köln - Bayer Leverkusen Eleven 1
Basketbal NBA: Boston Celtics - Golden State Warriors Eleven 3
Hockey Men's Hockey League: Leopold - Gantoise Pickx+ 

Maandag 4 maart

Voetbal Serie A MD27: Inter - Genoa CFC Eleven 1
Zaalvoetbal Belgian Futsal League: La Squadra Moeskroen - ZVC Pibo Bilzen Pickx+ Sports 1

Dinsdag 5 maart

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League: Real Sociedad - PSG Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League: SS Lazio - Bayern München Pickx+ Sports 3

Woensdag 6 maart

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League: Real Madrid - RB Leipzig Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League: Manchester City - FC Kopenhagen Pickx+
Basketbal NBA: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics Eleven 1
Volleybal Play-offs: Decospan Menen - Lindemans Aalst Pickx+ Sports 3

Donderdag 7 maart

Gevechtssport Premier Fight League Europe Eleven 1

Vrijdag 8 maart

Voetbal JPL MD29: KV Mechelen - KVC Westerlo Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD25: Beerschot - Lierse Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD25: Patro Eisden - Jong Genk Eleven Pro League 3
Voetbal LaLiga MD28: FC Barcelona - RCD Mallorca Eleven 1
Voetbal Serie A MD28: SSC Napoli - Torino FC Eleven 2
Zaalvoetbal Belgian Futsal League: FT Charleroi - Full Hasselt Pickx+ Sports 1

Zaterdag 9 maart 

Voetbal JPL MD29: KV Kortrijk - Royal Antwerp FC Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD29: Sporting Charleroi - Cercle Brugge Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD29: RWDM - RSC Anderlecht Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD25: SL16 FC - Club NXT Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD25: KV Oostende - Dender EH Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD25: RFC Seraing - SK Beveren Eleven Pro League 3
Voetbal Lotto Super League: Essevee Women - Standard Fémina Eleven Pro League 1
Voetbal LaLiga MD28: Girone FC - CA Osasuna Eleven 1
Voetbal LaLiga MD28: Cadiz CF - Atlético Madrid Eleven 3
Voetbal Serie A MD28: FC Bologna - Inter Eleven 2
Voetbal Bundesliga Multi Live Goal Arena Eleven 1
Voetbal Bundesliga MD25: Werder Bremen - Dortmund Eleven 1
Voetbal Bundesliga MD25: Bayern München - FSV Mainz 05 Eleven 2
Basketbal NBA: L.A. Lakers - Milwaukee Bucks Eleven 1

Zondag 10 maart

Voetbal JPL MD29: KRC Genk - Standard  Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD29: Club Brugge - OH Leuven Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD29: R. Union St.-G. - KAA Gent Eleven Pro League 1
Voetbal JPL MD29: KAS Eupen - STVV Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD25: RSCA Futures - Zulte Waregem Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD25: Francs Borains - Lommel SK Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD25: RFC Luik - KMSK Deinze Eleven Pro League 3
Voetbal LaLiga MD28: Real Madrid - Celta de Vigo Eleven 1
Voetbal Serie A MD28: AC Milan - FC Empoli Eleven 1
Voetbal Serie A MD28: ACF Fiorentina - AS Roma Eleven 1
Voetbal Serie A MD28: Juventus - Atalanta Bergamo Eleven 3
Voetbal Ligue 1 MD25: PSG - Stade Reims Eleven 1
Voetbal Ligue 1 MD25: LOCS Lille - Stade Rennais FC Eleven 2
Voetbal Ligue 1 MD25: Olympique de Marseille - FC Nantes Eleven 3
Voetbal Bundesliga MD25: Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg Eleven 2
Voetbal 2. Bundesliga: St. Pauli - Hertha Berlin Eleven 2
Hockey Men's Hockey League: Herakles - Orée Pickx+ Sports 1
Volleybal Play-offs: Volley Haasrode Leuven - VC Greenyard Maaseik Pickx+ Sports 1

Dinsdag 12 maart

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League: FC Barcelona - SSC Napoli Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League: Arsenal FC - FC Porto Pickx+ Sports 3
Voetbal DFB Pokal: FC Saarbrücken - B. Mönchengladbach Eleven 1

Woensdag 13 maart

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League: Atlético Madrid - Inter Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League: Dortmund - PSV Pickx+ Sports 3
Basketbal NBA: New York Knicks - Philadelphia 76ers Eleven 1

Vrijdag 15 maart

Voetbal CPL MD26: Zulte Waregem - Beerschot Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD26: Club NXT - RFC Seraing Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD26: SK Beveren - Patro Eisden Eleven Pro League 3
Voetbal Serie A MD29: FC Empoli - FC Bologna Eleven 3
Voetbal Ligue 1 MD26: Toulouse FC - Olympique Lyonnais Eleven 2
Voetbal Bundesliga MD26: FC Cologne - RB Leipzig Eleven 1
Zaalvoetbal Belgian Futsal League: My-Cars Charleroi - RSCA Futsal Pickx+ Sports 1
Hockey Men's Hockey League: Orée - Gantoise Pickx+ Sports 1

Zaterdag 16 maart

Voetbal CPL MD26: Lierse - RFC Luik Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD26: Dender EH - SL16 FC Eleven Pro League 1
Voetbal CPL MD26: KMSK Deinze - Francs Borains Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD26: Lommel SK - RSCA Futures Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD26: Jong Genk - KV Oostende Eleven Pro League 2
Voetbal LaLiga MD29: CA Osasuna - Real Madrid Eleven 1
Voetbal LaLiga MD29: Getafe CF - Girone FC Eleven 1
Voetbal Bundesliga MD26: SV Darmstadt 98 - Bayern München Eleven 2
Voetbal Bundesliga Multi Live Goal Arena Eleven 3
Basketbal BNXT League: BC Oostende - ZZ Leiden Pickx+ 
Basketbal NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets Eleven 1
Volleybal Play-offs: VC Greenyard Maaseik - Decospan Menen Pickx+ Sports 1
Auto/Moto IMSA 12 Uur van Sebring Motorvision+

Zondag 17 maart

Voetbal JPL MD30: Standard - KAS Eupen Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: Cercle Brugge - RWDM Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: Royal Antwerp FC - R. Union St.-G. Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: STVV - Club Brugge Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: KAA Gent - Sporting Charleroi Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: OH Leuven - KV Mechelen Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: RSC Anderlecht - KV Kortrijk Eleven Pro League
Voetbal JPL MD30: KVC Westerlo - KRC Genk Eleven Pro League
Voetbal LaLiga MD29: Atlético Madrid - FC Barcelona Eleven 1
Voetbal Serie A MD29: Juventus - Genoa CFC Eleven 1
Voetbal Serie A MD29: Hellas Verona - AC Milan Eleven 1
Voetbal Serie A MD29: Inter - SSC Napoli Eleven 2
Voetbal Serie A MD29: AS Roma - US Sassuolo Eleven 3
Voetbal Ligue 1 MD26: Stade Rennais FC - Olympique de Marseille Eleven 2
Voetbal Bundesliga MD26: Dortmund - Eintracht Frankfurt Eleven 1
Voetbal Scottisch Premiership: Dundee United FC - Rangers FC Eleven 2
Voetbal 2. Bundesliga: Herta Berlin - FC Schalke 04 Eleven 3
Basketbal NBA: Dallas Mavericks - Denver Nuggets Eleven 3
Hockey Men's Hockey League: Racing Brussel - Herakles Pickx+ Sports 1

Maandag 18 maart

Snooker World Open ronde 1 Eurosport 2

Dinsdag 19 maart

Snooker World Open ronde 1 Eurosport 2

Woensdag 20 maart

Volleybal Play-offs: Knack Roeselare - Volley Haasrode Leuven Pickx+ Sports 1
Snooker World Open ronde 2 Eurosport 2

Donderdag 21 maart

Snooker World Open ronde 3 Eurosport 2

Vrijdag 22 maart

Zaalvoetbal Belgian Futsal League: RSCA Futsal - Full Hasselt Pickx+ Sports 1
Snooker World Open kwartfinale Eurosport 2

Zaterdag 23 maart

Basketbal BNXT League: Donar Groningen - Spirou Basket Pickx+ Sports 1
Auto/Moto FIM Superbike World Championship Catalonië Eurosport 2
Snooker World Open halve finale Eurosport 2

Zondag 24 maart

Hockey Men's Hockey League: Dragons - Gantoise Pickx+ 
Volleybal Play-offs: Borgloon Volley - VC Greenyard Maaseik Pickx+ Sports 1
Snooker World Open finale Eurosport 2

Vrijdag 29 maart

Voetbal CPL MD27: Club NXT - Dender EH Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD27: Beerschot - Jong Genk Eleven Pro League 3
Zaalvoetbal Belgian Futsal League: Pibo Bilzen - Futsal Team Charleroi Pickx+ Sports 1
Volleybal Play-offs: Volley Haasrode Leuven - Knack Roeselare Pickx+ 

Zaterdag 30 maart

Voetbal CPL MD27: RSCA Futures - Francs Borains Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD27: KMSK Deinze - Zulte Wargem Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD27: SL16 FC - Lierse Eleven Pro League 3
Basketbal BNXT League: ZZ Leiden - Luik Pickx+ Sports 1

Zondag 31 maart

Voetbal CPL MD27: RFC Seraing - KV Oostende Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD27: Patro Eisden - Lommel SK Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD27: RFC Luik - SK Beveren Eleven Pro League 2

Woensdag 3 april

Wielersport Scheldeprijs mannen Eurosport 2
Volleybal Play-offs: Borgloon Volley - Lindemans Aalst Pickx+ Sports

Vrijdag 5 april

Voetbal CPL MD28: SK Beveren - RSCA Futures Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD28: Zulte Waregem - Patro Eisden Eleven Pro League 3
Zaalvoetbal Belgian Futsal League: RSCA Futsal - Futsal Topsport Antwerpen Pickx+ Sports
Basketbal BNXT League: Spirou Basket - Academie Limburg Pickx+ Sports

Zaterdag 6 april

Voetbal CPL MD28: Lierse - Club NXT Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD28: Lommel SK - RFC Seraing Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD28: Dender EH - KMSK Deinze Eleven Pro League 3
Wielersport Parijs-Roubaix vrouwen Eurosport 2
Volleybal Play-offs: VC Greenyard Maaseik - Knack Roeselare Pickx+ Sports 1

Zondag 7 april

Voetbal CPL MD28: Jong Genk - SL16 FC Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD28: KV Oostende - Beerschot Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD28: Francs Borains - RFC Luik Eleven Pro League 2
Auto/Moto FIM Motocross World Championship Sardinië Eurosport 2

Dinsdag 9 april

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 3

Woensdag 10 april

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 3

Vrijdag 12 april

Voetbal CPL MD29: SK Beveren - Beerschot Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD29: Club NXT - RFC Luik Eleven Pro League 3
Basketbal BNXT League: Limburg United - ZZ Leiden Pickx+ Sports

Zaterdag 13 april

Voetbal CPL MD29: Lierse - RSCA Futures Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD29: KMSK Deinze - Lommel SK Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD29: Dender EH - Zulte Waregem Eleven Pro League 3
Volleybal Play-offs: Lindemans Aalst - Volley Haasrode Leuven Pickx+ Sports 1

Zondag 14 april

Voetbal CPL MD29: Jong Genk - Francs Borains Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD29: SL16 FC - RFC Seraing Eleven Pro League 2
Voetbal CPL MD29: Patro Eisden - KV Oostende Eleven Pro League 2
Auto/Moto FIA Formula E World Championship Rome Eurosport 2
Auto/Moto FIM Motocross World Championship Trentino Eurosport 2

Dinsdag 16 april

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League terugwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League terugwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 3

Woensdag 17 april

Voetbal UEFA Champions League Multi Live Pickx+ Sports 1
Voetbal UEFA Champions League terugwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 2
Voetbal UEFA Champions League terugwedstrijd kwartfinale  Pickx+ Sports 3

Donderdag 18 april

Volleybal Champions Play-offs (best of 5) Pickx+ Sports

Vrijdag 19 april

Voetbal CPL MD30: Beerschot - Patro Eisden Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: RFC Luik - Jong Genk Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: KV Oostende - SL16 FC Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: RSCA Futures - Club NXT Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: RFC Seraing - KMSK Deinze Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: Francs Borains - Dender EH Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: Zulte Waregem - Lierse Eleven Pro League
Voetbal CPL MD30: Lommel SK - SK Beveren Eleven Pro League
Basketbal BNXT League: Heroes Den Bosch - Luik Pickx+ Sports

Zaterdag 20 april

Auto/Moto FIM Endurance World Championship 24 uur Le Mans Moto Eurosport 2
Auto/Moto FIM Superbike World Championship Nederland Eurosport 2
Volleybal Champions Play-offs (best of 5) Pickx+ Sports

Zondag 21 april

Auto/Moto FIA Endurance World Championship 24 uur Le Mans Moto Eurosport 2
Auto/Moto FIA World Endurance Championship 6 uur Imola Eurosport 2

Maandag 22 april

Wielersport Ronde van Turkije etappe 2 Eurosport 2

Dinsdag 23 april

Wielersport Ronde van Turkije etappe 3 Eurosport 2
Wielersport Ronde van Romandië proloog Eurosport 2
Volleybal Champions Play-offs (best of 5) Pickx+ Sports

Woensdag 24 april

Wielersport Ronde van Turkije etappe 4 Eurosport 2
Wielersport Ronde van Romandië etappe 1 Eurosport 2

Donderdag 25 april

Wielersport Ronde van Turkije etappe 5 Eurosport 2
Wielersport Ronde van Romandië etappe 2 Eurosport 2
Volleybal Champions Play-offs (best of 5) Pickx+ Sports

Vrijdag 26 april

Wielersport Ronde van Turkije etappe 6 Eurosport 2
Wielersport Ronde van Romandië etappe 3 Eurosport 2
Basketbal BNXT League: Giants Antwerp - Landstede Hammers Pickx+ Sports

Zaterdag 27 april

Wielersport Ronde van Turkije etappe 7 Eurosport 2
Wielersport Ronde van Romandië etappe 4 Eurosport 2

Zondag 28 april

Wielersport Famenne Ardennes Classic Eurosport 2
Wielersport Ronde van Turkije etappe 8 Eurosport 2
Wielersport Ronde van Romandië etappe 5 Eurosport 2
Volleybal Champions Play-offs (best of 5) Pickx+ Sports

Maandag 29 april 

Wielersport Ronde van Spanje vrouwen etappe 1 Eurosport 2

Dinsdag 30 april 

Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd halve finale Pickx+ Sports
Wielersport Ronde van Spanje (vrouwen) etappe 2 Eurosport 2

Woensdag 1 mei 

Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd halve finale Pickx+ Sports

Vrijdag 3 mei

Basketbal BNXT League: wedstrijd n.t.b. Pickx+ Sports

Dinsdag 7 mei

Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd halve finale Pickx+ Sports

Woensdag 8 mei 

Voetbal UEFA Champions League heenwedstrijd halve finale Pickx+ Sports

Zaterdag 1 juni 

Voetbal UEFA Champions League finale Pickx+ Sports 1

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top