De sportkalender met Pickx Sports

Sport | Met de Tv-optie Pickx Sports geniet je van de beste Belgische en internationale sportcompetities via de zenders Pickx+ Sports, Pickx+, Eleven/DAZN, Eurosport 2 en MotorvisionTV+.

Door Pickx

Deel dit nieuws

Van voetbal tot basketbal, van Europees tot Amerikaans, wielersport, volleybal, hockey, auto- en motorsport, tennis, american football, snooker en nog veel meer, met Pickx Sports hoef je niks te missen!

Woensdag 22 mei 

Basketbal BNXT League nationale play-offs halve finale Game 4 (best of 5): Luik - BC Oostende Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA Conference Finals: Boston Celtics - Indiana Pacers Game 1 Eleven 1

Donderdag 23 mei 

Basketbal NBA Conference Finals: Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks Game 1 Eleven 1

Vrijdag 24 mei 

Voetbal Serie A MD38: Genoa CFC - FC Bologne Eleven 1
Zaalvoetbal Belgian Futsal League Play-offs MD5: FT Antwerpen - RSCA Futsal Pickx+ Sports 2
Basketbal BNXT League nationale play-offs halve finale Game 5 (best of 5) Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA Conference Finals: Boston Celtics - Indiana Pacers Game 2 Eleven 1
Volleybal CEV European Golden League: Azerbeidzjan - België (mannen) Pickx+ Sports 1
Volleybal CEV European Golden League: Estland - België (vrouwen) Pickx+ 

Zaterdag 25 mei

Voetbal JPL Europe Play-offs MD10: KAA Gent - STVV Eleven Pro League 1
Voetbal JPL Europe Play-offs MD10: KV Mechelen - Standard Eleven Pro League 2
Voetbal JPL Europe Play-offs MD10: OH Leuven - KVC Westerlo Eleven Pro League 3
Voetbal  Lotto Super League: RSCA Women - KRC Genk Ladies Eleven Pro League 1
Voetbal LaLiga MD38: Real Sociedad - Atlético Madrid Eleven 2
Voetbal LaLiga MD38: Real Madrid - Real Betis Eleven 2
Voetbal FA Cup finale: Manchester City - Manchester United Eleven 1
Voetbal DFB Pokal finale: FC Kaiserslautern - Bayer Leverkusen Eleven 1
Basketbal NBA Conference Finals: Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks Game 2 Eleven 1
Volleybal CEV European Golden League: Noord-Macedonië - Azerbeidzjan (mannen) Pickx+ Sports 1
Volleybal CEV European Golden League: Kroatië - Estland (vrouwen) Pickx+ Sports 1
Auto/Moto DTM Championship Lausitzring Eleven 3
Rugby Belgium Rugby finale vrouwen: Bosvoorde RC - Gent RC Eleven 3
Rugby Belgium Rugby finale mannen: Zinnik RC - Dendermonde RC Eleven 3

Zondag 26 mei

Voetbal JPL Champions Play-offs MD10: Club Brugge - Cercle Brugge Eleven Pro League 1
Voetbal JPL Champions Play-offs MD10: Royal Antwerp FC - RSC Anderlecht Eleven Pro League 2
Voetbal JPL Champions Play-offs MD10: R. Union St.-G. - KRC Genk Eleven Pro League 3
Voetbal CPL Promotion Play-offs terugwedstrijd barrages: KV Kortrijk - SK Lommel Eleven Pro League 1
Voetbal LaLiga MD38: Sevilla FC - FC Barcelona Eleven 1
Voetbal Serie A MD38: Atalanta Bergamo - Torino FC Eleven 1
Voetbal Serie A MD38: FC Empoli - AS Roma Eleven 2
Voetbal Serie A MD38: Hellas Verona - Inter Eleven 3
Voetbal LaLiga Hypermotion: Sporting Gijon - SD Eibar Eleven 2
Basketbal NBA Conference Finals: Indiana Pacers - Boston Celtics Game 3 Eleven 1
Volleybal CEV European Golden League: België - Noord-Macedonië (mannen) Pickx+ Sports 1
Volleybal CEV European Golden League: België - Kroatië (vrouwen) Pickx+ Sports 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 1 Eurosport 2
Auto/Moto DTM Championship Lausitzring Eleven 3

Maandag 27 mei 

Voetbal 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - VfL Bochum Eleven 1
Basketbal BNXT League nationale play-offs finale Game 1 (best of 5) Pickx+ 
Basketbal NBA Conference Finals: Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves Game 3 Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 1 Eurosport 2

Dinsdag 28 mei 

Basketbal NBA Conference Finals: Indiana Pacers - Boston Celtics Game 4 Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 1 Eurosport 2

Woensdag 29 mei 

Basketbal BNXT League nationale play-offs finale Game 2 (best of 5) Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA Conference Finals: Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves Game 4 Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 2 Eurosport 2

Donderdag 30 mei 

Basketbal NBA Conference Finals: Boston Celtics - Indiana Pacers Game 5 Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 2 Eurosport 2

Vrijdag 31 mei 

Zaalvoetbal Belgian Futsal League Play-offs MD6: RSCA Futsal - FT Antwerpen Pickx+ Sports 2
Basketbal BNXT League nationale play-offs finale Game 3 (best of 5) Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA Conference Finals: Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves Game 5 Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 3 Eurosport 2

Zaterdag 1 juni 

Voetbal UEFA Champions League finale: Dortmund - Real Madrid Pickx+ Sports 1
Basketbal NBA Conference Finals: Indiana Pacers - Boston Celtics Game 6 Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 3 Eurosport 2

Zondag 2 juni 

Voetbal JPL Europe Play-offs barrages: KRC Genk / Royal Antwerp FC - KAA Gent Eleven Pro League 1
Voetbal Serie A MD29: Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina Eleven 1
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 4 Eurosport 2

Maandag 3 juni 

Basketbal BNXT League nationale play-offs finale Game 4 (best of 5) Pickx+ Sports 
Tennis Roland Garros enkelspel ronde 4 Eurosport 2

Dinsdag 4 juni 

Wielersport Critérium du Dauphiné etappe 3 Eurosport 2

Woensdag 5 juni 

Basketbal BNXT League nationale play-offs finale Game 5 (best of 5) Pickx+ Sports 
Wielersport Critérium du Dauphiné etappe 4 Eurosport 2

Donderdag 6 juni 

Basketbal BNXT League nationale play-offs finale Game 5 (best of 5) Pickx+ Sports 
Wielersport Critérium du Dauphiné etappe 5 Eurosport 2
Wielersport ZLM Tour etappe 2 Eurosport 2

Vrijdag 7 juni 

Wielersport Critérium du Dauphiné etappe 6 Eurosport 2

Zaterdag 8 juni 

Wielersport Critérium du Dauphiné etappe 7 Eurosport 2

Zondag 9 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 1 Pickx+ Sports 1
Wielersport Critérium du Dauphiné etappe 8 Eurosport 2

Maandag 10 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 2 Pickx+ Sports 1
Basketbal BNXT League cross-border finale Game 1 (best of 3) Pickx+ Sports 

Dinsdag 11 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 3 Pickx+ Sports 1

Woensdag 12 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 4 Pickx+ Sports 1
Basketbal BNXT League cross-border finale Game 2 (best of 3) Pickx+ Sports 
Auto/Moto FIA WEC 24 Uur Le Mans Vrije training Eurosport 2

Donderdag 13 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 5 Pickx+ Sports 1
Auto/Moto FIA WEC 24 Uur Le Mans Vrije training Eurosport 2

Vrijdag 14 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 6 Pickx+ Sports 1
Basketbal BNXT League cross-border finale Game 3 (best of 3) Pickx+ Sports 

Zaterdag 15 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 7 Pickx+ Sports 1
Wielersport Ronde van Slovenië etappe 4 Eurosport 2
Wielersport Ronde van België etappe 4 Eurosport 2

Zondag 16 juni 

Wielersport Ronde van Zwitserland etappe 8 Pickx+ Sports 1
Wielersport Ronde van Slovenië etappe 5 Eurosport 2
Wielersport Ronde van België etappe 5 Eurosport 2

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top