De wielerkalender

Sport | Met Proximus Pickx kan je genieten van de beste Belgische en internationale wielerwedstrijden en evenementen live en uitgesteld op tv, op het web of met de Pickx app. Ontdek hieronder de kalender van het wielerseizoen met vermelding van de tv-zender waarop de wedstrijden worden uitgezonden.

Door Pickx

Deel dit nieuws

Februari

2-4 Wereldkampioenschappen Cyclo-cross (Tábor, Tsj) Eurosport 1
4 Ronde van Valencia vrouwen Eurosport 1
7 Exact Cross (Maldegem) VRT 1
8-11 Tour de La Provence (Fra) Pickx+ Sports 
8-11 Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten vrouwen  Eurosport 1
10 Ronde van Murcia (Spa) Eurosport 1
10 Figueira Champions Classic (Por) Eurosport 1
10 Cyclo-cross Superprestige (Middelkerke) Pickx Live / Pickx+ Sports
11 Clásica de Almeria Eurosport 1
11 X²O Badkamers Trofee Krawatencross (Lille) VRT 1
12 Clásica Jaén (Spa) Eurosport 1
14-18 Ronde van Andalusië (Spa) Eurosport 1 / Eurosport 2
14-18 Ronde van Andalusië (Por) Eurosport 1 / Eurosport 2
16 Classic Var (Fra) Eurosport 2
17 Exact Cross (Sint-Niklaas) VRT 1
18 X²O Badkamers Trofee Brussels Universities Cyclo-cross VRT 1
19-25 Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten mannen (UAE Tour) Eurosport 1
24 Omloop Nieuwsblad ploegenvoorstelling Pickx Live / pickx.be
24 Omloop Nieuwsblad VRT 1 / Eurosport 1 
25 Omloop van het Hageland Pickx Live / pickx.be
25 Brussel-Kuurne-Brussel VRT 1 / Eurosport 1
27 Le Samyn VRT 1 / Eurosport 1 
28 Trofeo Laigueglia (Ita) Eurosport 1


Maart 

2 Strade Bianche (Ita) VRT 1 / Canvas / Eurosport 1
2 GP Criquielion Pickx Live / Pickx+ Sports 1
3 GP Jean-Pierre Monseré Sporza / Eurosport 1
3-10 Parijs-Nice (Fra) Eurosport 1
4-10 Tirreno-Adriatico (Ita) Eurosport 1
6 Altez GP Oetingen p/b Lotto Pickx Live / pickx.be
10 Ronde van Drenthe (Ned) Eurosport 1
13 Nokere Koerse Eurosport 1
13 Milaan-Turijn (Ita) Eurosport 1
14 GP Denain (Fra) Eurosport 1
15 Bredene Koksijde Classic Eurosport 1
16 Milaan-San Remo (Ita) Eurosport 1
17 Trofeo Alfredo Binda (Ita) Eurosport 1
17 Cholet Agglo Tour (Fra) Eurosport 1
18-24 Ronde van Catalonië (Spa) Eurosport 1
20 Classic Brugge-De Panne mannen Eurosport 1
21 Classic Brugge-De Panne vrouwen Eurosport 1
22 E3 Saxo Classic Sporza / Eurosport 1
24 Gent-Wevelgem in Flanders Fields Sporza / Eurosport 1
27 Dwars door Vlaanderen mannen Eurosport 1
27 Dwars door Vlaanderen vrouwen Pickx Live / pickx.be
27 GP Miguel Indurain (Spa) Eurosport 1
30 Volta Limburg Classic
31 Ronde van Vlaanderen Sporza / Eurosport 1


April

1 Ronde de Mouscron vrouwen Eurosport 1
1-6 Ronde van het Baskenland (Spa) Eurosport 1
3 Scheldeprijs vrouwen Pickx Live / pickx.be
3 Scheldeprijs mannen Eurosport 2
6 Parijs-Roubaix vrouwen (Fra) Sporza / Eurosport 2
7 Parijs-Roubaix mannen (Fra) Sporza / Eurosport 1
9-12 Ronde van Sicilië (Ita) Eurosport 1
10 De Brabantse Pijl vrouwen Pickx Live / pickx.be
10 De Brabantse Pijl mannen Eurosport 1
14 Amstel Gold Race (Ned) Eurosport 1
15-19 Ronde van de Alpen (Oos, Ita) Eurosport 1
17 De Waalse Pijl Eurosport 1
21 Gent-Wevelgem Jeugd
21 Luik-Bastenaken-Luik  Eurosport 1
21-28 Ronde van Turkijke Eurosport 1 / Eurosport 2
23-28 Ronde van Romandië (Zwi) Eurosport 2
28 Lotto Famenne Ardenne Classic Eurosport 2
29-5/4 La Vuelta (Spa) vrouwen  Eurosport 2


Mei

1 Eschborn-Frankfurt (Dui)
4-26 Ronde van Italië (Giro)
8-12 Ronde van Hongarije
14-19 Vierdaagse van Duinkerke (Fra)
19 Ronde van Vlaanderen Jeugddag
19 Antwerp Port Epic - Schaal Sels
20 Ronde van Limburg
26 Omloop Nieuwsblad Jeugd
29 Circuit Franco-Belge


Juni

1 Heistse Pijl
2 Brussels Cycling Classic
2-9 Critérium du Dauphiné (Fra)
8 Dwars door het Hageland
9-16 Ronde van Zwitserland mannen
12-16 Baloise Belgium Tour
12-16 Ronde van Slovenië
15-18 Ronde van Zwitserland vrouwen
23 Belgisch Kampioenschap
26-30 Ronde van Slowakije
29-21/7 Ronde van Frankrijk
30 SD Worx BW Classic

Juli

7-14 Ronde van Italië vrouwen
13-15 Ronde van de Ain (Fra)
17-21 Baloise Ladies Tour
22-26 Ronde van Wallonië
27 OS Parijs wegwielrennen (tijdrijden)
28 OS Parijs cross country mountainbike vrouwen
29 OS Parijs cross country mountainbike mannen
30 OS Parijs: BMX Freestyle (kwalificaties)
31 Os Parijs: BMX Freestyle (finales)

Augustus

1 OS Parijs: BMX Racing (kwalificaties)
2 Os Parijs: BMX Racing (finales)
3 OS Parijs: wegwedstrijd mannen
4 OS Parijs: wegwedstrijd vrouwen
5-11 OS Parijs baanwielrennen
5-9 Ronde van Burgos (Spa)
8-11 Arctic Race of Norway
10 Clásica San Sebastian (Spa)
12-18 Ronde van Frankrijk dames
12-18 Ronde van Polen
14-18 Ronde van Denemarken
15 Tour of Leuven - GP Jef Scherens
17-8/9 Ronde van Spanje (Vuelta)
18 Egmont Cycling Race hommes
20 Egmont Cycling Race dames
21-25 Ronde van Duitsland
23 Druivenkoers (Bel)
27-1/9 Ronde van Scandinavië (Nor)
28 Muur Classic Geraardsbergen
28-1/9 Renewi Tour (Bel)

September

1-8 Ronde van Groot-Brittannië
5-8 Ronden van Romandië dames (Zwi)
8 Bemer Cyclassics (Dui)
8 GP Stad Halle (Bel)
8 GP de Fourmies (Fra)
11-15 EK wielrennen (Bel)
13 GP Québec (Can)
15 GP Montréal (Can)
18 GP van Wallonië
18-22 Ronde van Luxemburg
20 Kampioenschap van Vlaanderen
21 Super 8 Classic (Bel)
22 Gooikse Pijl
28 GP Cerami (Bel)
29-6/10 Ronde van Langkawi

Oktober

1 Binche-Chimay-Binche - Mémorial Frank Vandenbroucke
1-6 Ronde van Kroatië
6-10 Parijs-Tours
7 Coppa Bernocchi (Ita)
10 Gran Piemonte (Ita)
12 Ronde van Lombardije (Ita)
16 Giro del Veneto (Ita)
20 Veneto Classic (Ita)

November

12-17 Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top